Troli
BM
Log masuk Minta Sebut Harga
Syarikat Malaysia berdaftar — No. Daftar 002050530-X Jenama rakan kongsi yang dibenarkan, unit asli Sebut harga dalam 1 hari kerja Penghantaran ke seluruh negara
HP OfficeConnect 1405 8G v3 Unmanaged Switch (JH408A, 8 Port, 10/100/1000 Ports, 1.5 Mb)
Aruba · Suis

HP OfficeConnect 1405 8G v3 Unmanaged Switch (JH408A, 8 Port, 10/100/1000 Ports, 1.5 Mb)

Model Suis HP OfficeConnect 1405 8G v3 Pembeza Suis Gigabit 8-port desktop yang bagus untuk rangkaian pejabat atau rumah anda.

Sebut harga atas permintaan
✓ Sebut harga atas permintaan · dipbekal & dipasang di Malaysia
Minta Sebut Harga WhatsApp Ajukan soalan
  • Unit asal melalui saluran berwenang — garansi pengilang
  • Sebut harga terperinci dalam 1 hari kerja, bil B2B
  • Penghantaran ke seluruh negara — pemasangan tersedia untuk peralatan perusahaan
Spesifikasi utama
Port 8x 10/100/1000 RJ-45
Saiz Penimbal Paket 1.5 Mb
Kapasiti Pertukaran 16 Gbps
Daya Pemprosesan 11.8 Mpps
Penggunaan Kuasa 4.5 W
Spesifikasi penuh ↓

Butiran produk

Model Suis HP OfficeConnect 1405 8G v3
Pembeza Suis Gigabit 8-port desktop yang bagus untuk rangkaian pejabat atau rumah anda.
Model ini mempunyai 8 port 10/100/1000 dengan adapter kuasa luaran.
Port (8) port RJ-45 autosensing 10/100/1000
Ingatan dan pemproses Saiz buffer paket: 1.5 Mb
Kependaman Kependaman 100 Mb: < 3 µs
Kependaman 1000 Mb: < 2.6 µs
Daya penghantaran sehingga 11.8 Mpps
Kapasiti perutean/pensuisan 16 Gbps
Voltan input 100 - 240 VAC, bernilai
Penggunaan kuasa 4.5 W (maksimum)
Dimensi minimum ( T x L x D) 6.1 x 3.6 x 1.4 in
Berat 0.5 lb
* Harga, Ciri, Kandungan Pakej dan Spesifikasi tertakluk kepada perubahan tanpa notis awal.*
Dibekal & disokong oleh PrinterBullet

Kejuruteraan oleh bahagian perkhidmatan kami, Ryzen eSolutions — Reka bentuk & kejuruteraan rangkaian →

Perlukan bantuan memilih?

Berbincang dengan jurutera yang memasang peralatan ini — nasihat saiz percuma, tiada kewajipan.

012-282 2340 WhatsApp Minta Sebut Harga

Spesifikasi

Spesifikasi Pencetakan & Pengimejan
Port8x 10/100/1000 RJ-45
Saiz Penimbal Paket1.5 Mb
Kapasiti Pertukaran16 Gbps
Daya Pemprosesan11.8 Mpps
Penggunaan Kuasa4.5 W
Voltan Masukan100 - 240 VAC
Dimensi6.1 x 3.6 x 1.4 in
Berat0.5 lb
Bandingkan produk serupa

Produk berkaitan

HP OfficeConnect 1405 5G v3 Unmanaged Switch (JH407A, 5 Port, 10/100/1000 Ports, 1 Mb)
Suis Tak Terurus HP OfficeConnect 1405 5G v3 (JH407A, 5 Port, 10...
Aruba
Sebut harga atas permintaan
HP OfficeConnect 1420 24G 2SFP Unmanaged Switch (JH017A, 24 Port, 10/100/1000 Ports, 1 Mb)
Suis Tak Terurus HP OfficeConnect 1420 24G 2SFP (JH017A, 24 Port...
Aruba
Sebut harga atas permintaan
HP Aruba Instant On AP22 with 12V/18W Power adaptor Worldwide Bundle (R6M51A)
HP Aruba Instant On AP22 dengan adapter kuasa 12V/18W Seluruh Dunia Bu...
Aruba
Sebut harga atas permintaan
Suis Tak Terurus HP OfficeConnect 1420 24G (JG708B, 24 Port, 10/100/1000 Port, 1 Mb)
Suis Tak Terurus HP OfficeConnect 1420 24G (JG708B, 24 Port, 10/...
Aruba
Sebut harga atas permintaan

Soalan yang kerap ditanya

Berapakah harga Suis Tak Terurus HP OfficeConnect 1405 8G v3 (JH408A, 8 Port, 10/100/1000 Port, 1.5 Mb)?

Produk ini disebut harga mengikut projek. Hantar kepada kami keperluan anda dan kami akan menyediakan sebut harga.

Adakah produk ini tersedia di Malaysia?

Ya — tersedia untuk dipesan. Dibekalkan dan dipasang di seluruh negara oleh RYZEN ESOLUTIONS (M) SDN. BHD..

Siapa yang mengeluarkan Suis Tak Terurus HP OfficeConnect 1405 8G v3 (JH408A, 8 Port, 10/100/1000 Port, 1.5 Mb)?

Ia dikeluarkan oleh Aruba. Kami membekalkan unit asli dengan garansi pengeluar.

Adakah anda menyediakan pemasangan dan sokongan?

Ya — kami mereka bentuk, memasang, mengkonfigurasi dan menyokong produk ini sebagai sebahagian daripada solusi lengkap. Tanya kami tentang pakej penyelenggaraan.

Perlu harga atau stok? Bercakap dengan kami.

PrinterBullet adalah pembekal perkakasan B2B Malaysia — setiap produk dibekalkan, dipasang dan disokong oleh jurutera kami sendiri di seluruh Malaysia.

PrinterBullet
No. Daftar 002050530-X
B-6-1, Jalan BS 14/3, Taman Bukit Serdang Seksyen 14
012-282 2340 [email protected]
Minta Sebutan Harga WhatsApp kami