Troli
BM
Log masuk Minta Sebut Harga
Syarikat Malaysia berdaftar — No. Daftar 002050530-X Jenama rakan kongsi yang dibenarkan, unit asli Sebut harga dalam 1 hari kerja Penghantaran ke seluruh negara
HP OfficeConnect 1820 8G Managed Switch (J9979A, 8 Port, 10/100/1000 Ports, 128 MB)
Aruba · Suis

HP OfficeConnect 1820 8G Managed Switch (J9979A, 8 Port, 10/100/1000 Ports, 128 MB)

HP OfficeConnect 1820 8G Managed Switch (J9979A, 8 Port, 10/100/1000 Ports, 128 MB). Switching capacity: 16 Gbps; dimensions: 25.4 x 15.95 x 4.39 cm; processor: ARM Cortex-A9 @ 400 MHz; weight: 0.82 kg.

Sebut harga atas permintaan
✓ Sebut harga atas permintaan · dipbekal & dipasang di Malaysia
Minta Sebut Harga WhatsApp Ajukan soalan
  • Unit asal melalui saluran berwenang — garansi pengilang
  • Sebut harga terperinci dalam 1 hari kerja, bil B2B
  • Penghantaran ke seluruh negara — pemasangan tersedia untuk peralatan perusahaan
Spesifikasi utama
Port 8x 10/100/1000 RJ-45
Memori 128 MB SDRAM
Pemproses ARM Cortex-A9 @ 400 MHz
Kapasiti Pertukaran 16 Gbps
Daya Pemprosesan 11.9 Mpps
Spesifikasi penuh ↓

Butiran produk

Model Suis HPE OfficeConnect 1820 8G Smart Web Managed
Pembeza Suis Gigabit 8 port pintar diurus asas.
Model ini mempunyai 8x port 10/100/1000.
Port (8) port RJ-45 autosensing 10/100/1000
Menyokong maksimum 8 port autosensing 10/100/1000
Ingatan dan pemproses ARM Cortex-A9 @ 400 MHz
128 MB SDRAM
Saiz penimbal paket: 1.5 MB
Flash 16 MB
Kependaman 100 Mb Kependaman: < 7 µs
1000 Mb Kependaman: < 2.4 µs
Daya penghantaran sehingga 11.9 Mpps
Kapasiti Penghala/Pensuisan 104 Gbps maksimum, bergantung kepada konfigurasi
Kapasiti Pensuisan 16 Gbps
Voltan input 100 - 240 VAC, dinilai (bergantung kepada bekalan kuasa yang dipilih)
Ciri Pengurusan Pelayar web
Penggunaan kuasa 12.2 W (maksimum)
Dimensi minimum ( T x L x D) 25.4 x 15.95 x 4.39 cm
Berat 0.82 kg
* Harga, Ciri, Kandungan Pakej dan Spesifikasi tertakluk kepada perubahan tanpa notis awal.*
Dibekal & disokong oleh PrinterBullet

Kejuruteraan oleh bahagian perkhidmatan kami, Ryzen eSolutions — Reka bentuk & kejuruteraan rangkaian →

Perlukan bantuan memilih?

Berbincang dengan jurutera yang memasang peralatan ini — nasihat saiz percuma, tiada kewajipan.

012-282 2340 WhatsApp Minta Sebut Harga

Spesifikasi

Spesifikasi Pencetakan & Pengimejan
Port8x 10/100/1000 RJ-45
Memori128 MB SDRAM
PemprosesARM Cortex-A9 @ 400 MHz
Kapasiti Pertukaran16 Gbps
Daya Pemprosesan11.9 Mpps
Penggunaan Kuasa12.2 W maksimum
Berat0.82 kg
Dimensi25.4 x 15.95 x 4.39 cm
Bandingkan produk serupa

Produk berkaitan

HP OfficeConnect 1820 48G Managed Switch (J9981A, 48 Port, 10/100/1000 Ports, 128 MB)
HP OfficeConnect 1820 48G Managed Switch (J9981A, 48 Port, 10/10...
Aruba
Sebut harga atas permintaan
HPE Aruba 1420 24G 2SFP+ Switch (JH018A, 24Port, 10/100/1000 Ports, 88Gbps, 1.5MB)
HPE Aruba 1420 24G 2SFP+ Switch (JH018A, 24Port, 10/100/1000 Por...
Aruba
Sebut harga atas permintaan
Suis Terurus HP OfficeConnect 1820 24G (J9980A, 24 Port, Port 10/100/1000, 128 MB)
Suis Terurus HP OfficeConnect 1820 24G (J9980A, 24 Port, 10/10...
Aruba
Sebut harga atas permintaan
HPE Aruba 6100 12G CL4 2SFP+ 139W Switch (JL679A, 12Port, 10/100/1000 Ports, 68Gbps, 128MB)
HPE Aruba 6100 12G CL4 2SFP+ 139W Switch (JL679A, 12Port, 10/100...
Aruba
Sebut harga atas permintaan

Soalan yang kerap ditanya

Berapakah harga Suis HP OfficeConnect 1820 8G Managed (J9979A, 8 Port, 10/100/1000 Ports, 128 MB)?

Produk ini disebut harga mengikut projek. Hantar kepada kami keperluan anda dan kami akan menyediakan sebut harga.

Adakah produk ini tersedia di Malaysia?

Ya — tersedia untuk dipesan. Dibekalkan dan dipasang di seluruh negara oleh RYZEN ESOLUTIONS (M) SDN. BHD..

Siapakah pengilang Suis HP OfficeConnect 1820 8G Managed (J9979A, 8 Port, 10/100/1000 Ports, 128 MB)?

Ia dikeluarkan oleh Aruba. Kami membekalkan unit asli dengan garansi pengeluar.

Adakah anda menyediakan pemasangan dan sokongan?

Ya — kami mereka bentuk, memasang, mengkonfigurasi dan menyokong produk ini sebagai sebahagian daripada solusi lengkap. Tanya kami tentang pakej penyelenggaraan.

Perlu harga atau stok? Bercakap dengan kami.

PrinterBullet adalah pembekal perkakasan B2B Malaysia — setiap produk dibekalkan, dipasang dan disokong oleh jurutera kami sendiri di seluruh Malaysia.

PrinterBullet
No. Daftar 002050530-X
B-6-1, Jalan BS 14/3, Taman Bukit Serdang Seksyen 14
012-282 2340 [email protected]
Minta Sebutan Harga WhatsApp kami