Troli
BM
Log masuk Minta Sebut Harga
Syarikat Malaysia berdaftar — No. Daftar 002050530-X Jenama rakan kongsi yang dibenarkan, unit asli Sebut harga dalam 1 hari kerja Penghantaran ke seluruh negara
HPE OfficeConnect 1420 8G Unmanaged Switch (JH329A, 8 Port, 10/100/1000 Port, 1.5 Mb )
Aruba · Suis

HPE OfficeConnect 1420 8G Unmanaged Switch (JH329A, 8 Port, 10/100/1000 Ports, 1.5 Mb)

HPE OfficeConnect 1420 8G Unmanaged Switch (JH329A, 8 Port, 10/100/1000 Ports, 1.5 Mb). Switching capacity: 16 Gbps; weight: 0.5 kg; throughput: 11.8 Mpps; dimensions: 15.77 x 10.49 x 2.69 cm.

Sebut harga atas permintaan
✓ Sebut harga atas permintaan · dipbekal & dipasang di Malaysia
Minta Sebut Harga WhatsApp Ajukan soalan
  • Unit asal melalui saluran berwenang — garansi pengilang
  • Sebut harga terperinci dalam 1 hari kerja, bil B2B
  • Penghantaran ke seluruh negara — pemasangan tersedia untuk peralatan perusahaan
Spesifikasi utama
Port 8x 10/100/1000 RJ-45
Saiz Penimbal Paket 1.5 Mb
Daya Pemprosesan 11.8 Mpps
Kapasiti Pertukaran 16 Gbps
Penggunaan Kuasa 4.5 W
Spesifikasi penuh ↓

Butiran produk

Model Suis Tak Terurus HPE OfficeConnect 1420 8G
Pembeza Suis Gigabit 8-port yang paling ekonomis kami.
Model ini mempunyai 8 port 10/100/1000 menghadap belakang dengan paparan LED di hadapan, dalam konfigurasi desktop bentuk kecil.
Port (8) port RJ-45 autosensing 10/100/1000
Menyokong maksimum 8 port autosensing 10/100/1000
Ingatan dan pemproses Saiz buffer paket: 1.5 Mb
Kependaman Kependaman 100 Mb: < 3 µs
Kependaman 1000 Mb: < 2.6 µs
Daya penghantaran sehingga 11.8 Mpps
Kapasiti perutean/pensuisan 16 Gbps
Voltan input 100 - 240 VAC, bernilai
Penggunaan kuasa 4.5 W (maksimum)
Dimensi minimum ( T x L x D) 15.77 x 10.49 x 2.69 cm
Berat 0.5 kg
* Harga, Ciri, Kandungan Pakej dan Spesifikasi tertakluk kepada perubahan tanpa notis awal.*
Dibekal & disokong oleh PrinterBullet

Kejuruteraan oleh bahagian perkhidmatan kami, Ryzen eSolutions — Reka bentuk & kejuruteraan rangkaian →

Perlukan bantuan memilih?

Berbincang dengan jurutera yang memasang peralatan ini — nasihat saiz percuma, tiada kewajipan.

012-282 2340 WhatsApp Minta Sebut Harga

Spesifikasi

Spesifikasi Pencetakan & Pengimejan
Port8x 10/100/1000 RJ-45
Saiz Penimbal Paket1.5 Mb
Daya Pemprosesan11.8 Mpps
Kapasiti Pertukaran16 Gbps
Penggunaan Kuasa4.5 W
Voltan Masukan100 - 240 VAC
Dimensi15.77 x 10.49 x 2.69 cm
Berat0.5 kg
Bandingkan produk serupa

Produk berkaitan

HPE Aruba Instant On 1930 8G Class4 PoE 2SFP 124W Switch (JL681A, 8 Port, 10/100/1000 Port, 20Gbps, 1.5MB)
HPE Aruba Instant On 1930 8G Class4 PoE 2SFP 124W Switch (JL681A...
Aruba
Sebut harga atas permintaan
HPE Aruba Instant On 1930 8G 2SFP Switch (JL680A, 8 Port, Port 10/100/1000, 20Gbps, 256MB)
HPE Aruba Instant On 1930 8G 2SFP Switch (JL680A, 8 Port, 10/100/...
Aruba
Sebut harga atas permintaan

Soalan yang kerap ditanya

How much does the HPE OfficeConnect 1420 8G Unmanaged Switch (JH329A, 8 Port, 10/100/1000 Ports, 1.5 Mb) cost?

Produk ini disebut harga mengikut projek. Hantar kepada kami keperluan anda dan kami akan menyediakan sebut harga.

Adakah produk ini tersedia di Malaysia?

Ya — tersedia untuk dipesan. Dibekalkan dan dipasang di seluruh negara oleh RYZEN ESOLUTIONS (M) SDN. BHD..

Who manufactures the HPE OfficeConnect 1420 8G Unmanaged Switch (JH329A, 8 Port, 10/100/1000 Ports, 1.5 Mb)?

Ia dikeluarkan oleh Aruba. Kami membekalkan unit asli dengan garansi pengeluar.

Adakah anda menyediakan pemasangan dan sokongan?

Ya — kami mereka bentuk, memasang, mengkonfigurasi dan menyokong produk ini sebagai sebahagian daripada solusi lengkap. Tanya kami tentang pakej penyelenggaraan.

Perlu harga atau stok? Bercakap dengan kami.

PrinterBullet adalah pembekal perkakasan B2B Malaysia — setiap produk dibekalkan, dipasang dan disokong oleh jurutera kami sendiri di seluruh Malaysia.

PrinterBullet
No. Daftar 002050530-X
B-6-1, Jalan BS 14/3, Taman Bukit Serdang Seksyen 14
012-282 2340 [email protected]
Minta Sebutan Harga WhatsApp kami