Troli
BM
Log masuk Minta Sebut Harga
Syarikat Malaysia berdaftar — No. Daftar 002050530-X Jenama rakan kongsi yang dibenarkan, unit asli Sebut harga dalam 1 hari kerja Penghantaran ke seluruh negara
Ruijee Reyee RG-ES108D Switch 8-port 10/100Mbps Tidak Terurus
Ruijie · Suis

Ruijee Reyee RG-ES108D Switch 8-port 10/100Mbps Tidak Terurus

Ruijee Reyee RG-ES108D 8-port 10/100Mbps Desktop Unmanaged Switch. Port surge: 6 kV; dimensions: 160 mm x 75 mm x 24 mm; mac address table: 2000; forwarding rate: 1.19 Mpps.

MYR 113.00 — beli dalam talian, atau minta sebut harga projek
✓ Tersedia untuk pesanan · dibekal & dipasang di Malaysia
Minta Sebut Harga WhatsApp Tanya soalan
  • Unit asal melalui saluran berwenang — garansi pengilang
  • Sebut harga terperinci dalam 1 hari kerja, bil B2B
  • Penghantaran ke seluruh negara — pemasangan tersedia untuk peralatan perusahaan
Spesifikasi utama
Port 8 x port 10/100Base-TX
Kapasiti Pertukaran 1.6 Gbps
Jadual Alamat MAC 2000
Lonjakan port 6 kV
Berat 0.35 kg
Spesifikasi penuh ↓

Butiran produk

Ciri Sorotan

  • Switch tidak terurus jelas awan
  • Penimbal besar untuk penghantaran data lancar
  • Pengurusan PoE pintar
  • Berkualiti tinggi membuat rangkaian boleh dipercayai
  • Reka bentuk kualiti lebih baik
  • Direka untuk pelbagai senario



Spesifikasi Utama

Port
8 x port 10/100Base-TX
Kapasiti pensuisan
1.6 Gbps
Jadual alamat MAC
2000
Lonjakan port
6 kV
Berat (Dengan pembungkus)
0.35 kg
Jenis lapisan
Tidak terurus
Kadar pemajuan
1.19 Mpps
Kipas
Tanpa Kipas
Dimensi (L x J x T)
160 mm x 75 mm x 24 mm
Waranti
3 Tahun
Dibekal & disokong oleh PrinterBullet

Kejuruteraan oleh bahagian perkhidmatan kami, Ryzen eSolutions — Reka bentuk & kejuruteraan rangkaian →

Perlukan bantuan memilih?

Berbincang dengan jurutera yang memasang peralatan ini — nasihat saiz percuma, tiada kewajipan.

012-282 2340 WhatsApp Minta Sebut Harga

Spesifikasi

Spesifikasi Pencetakan & Pengimejan
Port8 x port 10/100Base-TX
Kapasiti Pertukaran1.6 Gbps
Jadual Alamat MAC2000
Lonjakan port6 kV
Berat0.35 kg
Jenis lapisanUnmanaged
Kadar Penghantaran1.19 Mpps
Dimensi160 mm x 75 mm x 24 mm
Bandingkan produk serupa

Produk berkaitan

Ruijee Reyee RG-ES105D Switch 5-port 10/100Mbps Tidak Terurus
Ruijee Reyee RG-ES105D Switch 5-port 10/100Mbps Tidak Tera...
Ruijie
Sebut harga atas permintaan
Ruijee Reyee RG-ES106D-P V2 Switch 6-port 10/100Mbps Tidak Terurus
Ruijee Reyee RG-ES106D-P V2 Switch 6-port 10/100Mbps Tidak Tera...
Ruijie
MYR 179.00
Ruijee Reyee RG-ES110D-P Switch 8-port 10/100Mbps Tidak Terurus
Ruijee Reyee RG-ES110D-P Switch 8-port 10/100Mbps Tidak Tera...
Ruijie
MYR 460.00
Ruijee Reyee RG-ES118S-LP Switch 16-port 10/100Mbps Tidak Terurus
Ruijee Reyee RG-ES118S-LP Switch 16-port 10/100Mbps Tidak Tera...
Ruijie
MYR 810.00
Ruijee Reyee RG-ES126S-LP V2 Switch PoE Rackmount 24-Port 10/100 Mbps dengan 2-Port Gigabit
Ruijee Reyee RG-ES126S-LP V2 Switch PoE 24-Port 10/100 Mbps dengan 2-Port Gig...
Ruijie
MYR 980.00
Ruijee Reyee RG-ES126S-P V2 Switch PoE Rackmount 24-Port 10/100 Mbps dengan 2-Port Gigabit
Ruijee Reyee RG-ES126S-P V2 Switch PoE 24-Port 10/100 Mbps dengan 2-Port Giga...
Ruijie
MYR 1,200.00

Soalan yang kerap ditanya

Berapa harga Ruijee Reyee RG-ES108D Switch 8-port 10/100Mbps Tidak Terurus?

Harga rujukan ialah MYR 113.00. Hubungi kami untuk sebut harga rasmi — harga projek bergantung pada kuantiti dan skop pemasangan.

Adakah produk ini tersedia di Malaysia?

Ya — tersedia untuk dipesan. Dibekalkan dan dipasang di seluruh negara oleh RYZEN ESOLUTIONS (M) SDN. BHD..

Siapa pengeluar Ruijee Reyee RG-ES108D Switch 8-port 10/100Mbps Tidak Terurus?

Ia dihasilkan oleh Ruijie. Kami membekalkan unit tulen dengan waranti pengilang.

Adakah anda menyediakan pemasangan dan sokongan?

Ya — kami mereka bentuk, memasang, mengkonfigurasi dan menyokong produk ini sebagai sebahagian daripada solusi lengkap. Tanya kami tentang pakej penyelenggaraan.

Perlu harga atau stok? Bercakap dengan kami.

PrinterBullet adalah pembekal perkakasan B2B Malaysia — setiap produk dibekalkan, dipasang dan disokong oleh jurutera kami sendiri di seluruh Malaysia.

PrinterBullet
No. Daftar 002050530-X
B-6-1, Jalan BS 14/3, Taman Bukit Serdang Seksyen 14
012-282 2340 [email protected]
Minta Sebutan Harga WhatsApp kami