Troli
BM
Log masuk Minta Sebut Harga
Syarikat Malaysia berdaftar — No. Daftar 002050530-X Jenama rakan kongsi yang dibenarkan, unit asli Sebut harga dalam 1 hari kerja Penghantaran ke seluruh negara
Rujiee Reyee RG-M18 1800M Wi-Fi 6 Dual-band Gigabit Mesh Router
Ruijie · Suis

Rujiee Reyee RG-M18 1800M Wi-Fi 6 Dual-band Gigabit Mesh Router

Rujiee Reyee RG-M18 1800M Wi-Fi 6 Dual-band Gigabit Mesh Router - Ciri-ciri UtumamaAn Pengalaman wayarles yang belum pernah terjadi sebelumnya dengan Wi-Fi 6Isyarat kuat diterima, terasa seperti...

MYR 570.00 — beli dalam talian, atau minta sebut harga projek
✓ Tersedia untuk pesanan · dibekal & dipasang di Malaysia
Minta Sebut Harga WhatsApp Tanya soalan
  • Unit asal melalui saluran berwenang — garansi pengilang
  • Sebut harga terperinci dalam 1 hari kerja, bil B2B
  • Penghantaran ke seluruh negara — pemasangan tersedia untuk peralatan perusahaan
Spesifikasi utama
Piawaian Wayarles Wi-Fi 6 (802.11ax)
Kecepatan Wi-Fi Maksimum 2.4 GHz: 574 Mbps, 5 GHz: 1201 Mbps
Antena 4 antena dalaman
Antara muka 1 x 10/100/1000 Base-T WAN Port, 2 x 10/100/1000 Base-T LAN Ports
Berat 0.369 kg
Spesifikasi penuh ↓

Butiran produk

Ciri Sorotan

  • Pengalaman wayarles yang belum pernah terjadi sebelumnya dengan Wi-Fi 6
  • Isyarat kuat diterima, terasa seperti "tanpa dinding"
  • Dilahirkan untuk multi-pengguna, sokong hingga 192 terminal
  • Penyediaan Mesh Reyee eksklusif memberikan penyelesaian Wi-Fi perlindungan ruang penuh
  • Penunjuk isyarat pintar, cari tempat terbaik untuk meletakkan sub-router
  • Kawal rangkaian rumah anda di hujung jari anda

Spesifikasi Utama

Piawaian Wireless
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Antena
4 antena dalaman
Berat
0.369 kg (tidak termasuk bungkusan)
Kelajuan Wi-Fi Maksimum
2.4 GHz: 574 Mbps 5 GHz: 1201 Mbps
Keuntungan Antena
2.4 GHz: 4.0dBi 5 GHz: 6.8dBi
Dimensi (L×D×T)
91.5 mm × 91.5 mm × 180.6 mm
MIMO
2.4 GHz: 2×2 5 GHz: 2×2
Antara muka
1 x 10/100/1000 Base-T WAN Port, 2 x 10/100/1000 Base-T LAN Ports
Teknologi Maju
VPN, Beamforming, OFDMA, IPv6
Pengguna Disyorkan
48
Bekalan Kuasa
DC 12V/1.5A
Waranti
3 Tahun
Dibekal & disokong oleh PrinterBullet

Kejuruteraan oleh bahagian perkhidmatan kami, Ryzen eSolutions — Reka bentuk & kejuruteraan rangkaian →

Perlukan bantuan memilih?

Berbincang dengan jurutera yang memasang peralatan ini — nasihat saiz percuma, tiada kewajipan.

012-282 2340 WhatsApp Minta Sebut Harga

Spesifikasi

Spesifikasi Pencetakan & Pengimejan
Piawaian WayarlesWi-Fi 6 (802.11ax)
Kecepatan Wi-Fi Maksimum2.4 GHz: 574 Mbps, 5 GHz: 1201 Mbps
Antena4 antena dalaman
Antara muka1 x Port WAN 10/100/1000 Base-T, 2 x Port LAN 10/100/1000 Base-T
Berat0.369 kg
Dimensi91.5 mm × 91.5 mm × 180.6 mm
Bekalan KuasaDC 12V/1.5A
Waranti3 Tahun
Bandingkan produk serupa

Produk berkaitan

Rujiee Reyee RG-EW1200 1200M Dual-band Wireless Router
Rujiee Reyee RG-EW1200 1200M Dual-band Wireless Router
Ruijie
MYR 180.00
Rujiee Reyee RG-EW1200G PRO 1300M Dual-band Gigabit Wireless Router
Rujiee Reyee RG-EW1200G PRO 1300M Dual-band Gigabit Wireless Rou...
Ruijie
MYR 300.00
Rujiee Reyee RG-EW1200R 1200M Dual-band Mesh Wi-Fi Extender
Rujiee Reyee RG-EW1200R 1200M Dual-band Mesh Wi-Fi Extender
Ruijie
MYR 270.00
Rujiee Reyee RG-EW1800GX PRO 1800M Wi-Fi 6 Dual-band Gigabit Mesh Router
Rujiee Reyee RG-EW1800GX PRO 1800M Wi-Fi 6 Dual-band Gigabit Mes...
Ruijie
Sebut harga atas permintaan
Rujiee Reyee RG-EW3200GX PRO 3200M Wi-Fi 6 Dual-band Gigabit Mesh Router
Rujiee Reyee RG-EW3200GX PRO 3200M Wi-Fi 6 Dual-band Gigabit Mes...
Ruijie
Sebut harga atas permintaan
Rujiee Reyee RG-M32 3200M Wi-Fi 6 Dual-band Gigabit Mesh Router
Rujiee Reyee RG-M32 3200M Wi-Fi 6 Dual-band Gigabit Mesh Router
Ruijie
MYR 930.00

Soalan yang kerap ditanya

Berapakah harga Rujiee Reyee RG-M18 1800M Wi-Fi 6 Dual-band Gigabit Mesh Router?

Harga rujukan ialah MYR 570.00. Hubungi kami untuk sebut harga formal — harga projek bergantung pada kuantiti dan skop pemasangan.

Adakah produk ini tersedia di Malaysia?

Ya — tersedia untuk dipesan. Dibekalkan dan dipasang di seluruh negara oleh RYZEN ESOLUTIONS (M) SDN. BHD..

Siapakah pengilang Rujiee Reyee RG-M18 1800M Wi-Fi 6 Dual-band Gigabit Mesh Router?

Ia dihasilkan oleh Ruijie. Kami membekalkan unit tulen dengan waranti pengilang.

Adakah anda menyediakan pemasangan dan sokongan?

Ya — kami mereka bentuk, memasang, mengkonfigurasi dan menyokong produk ini sebagai sebahagian daripada solusi lengkap. Tanya kami tentang pakej penyelenggaraan.

Perlu harga atau stok? Bercakap dengan kami.

PrinterBullet adalah pembekal perkakasan B2B Malaysia — setiap produk dibekalkan, dipasang dan disokong oleh jurutera kami sendiri di seluruh Malaysia.

PrinterBullet
No. Daftar 002050530-X
B-6-1, Jalan BS 14/3, Taman Bukit Serdang Seksyen 14
012-282 2340 [email protected]
Minta Sebutan Harga WhatsApp kami