Troli
BM
Log masuk Minta Sebut Harga
Syarikat Malaysia berdaftar — No. Daftar 002050530-X Jenama rakan kongsi yang dibenarkan, unit asli Sebut harga dalam 1 hari kerja Penghantaran ke seluruh negara
Ubiquiti AmpliFi Instant Home WiFi Router - AFI-INS-R
Ubiquiti · Suis

Ubiquiti AmpliFi Instant Home WiFi Router (AFI-INS-R)

AmpliFi Instant router with a touchscreen display, covering a home of about 2,000 sq ft and expandable with MeshPoints.

Sebut harga atas permintaan
✓ Sebut harga atas permintaan · dipbekal & dipasang di Malaysia
Minta Sebut Harga WhatsApp Ajukan soalan
  • Unit asal melalui saluran berwenang — garansi pengilang
  • Sebut harga terperinci dalam 1 hari kerja, bil B2B
  • Penghantaran ke seluruh negara — pemasangan tersedia untuk peralatan perusahaan
Spesifikasi utama
Dimensi 99.5 x 97.8 x 33.05 mm
Berat 0.215 kg
Kuasa TX Maksimum 22 dBm
Kecepatan 2.4 GHz: 300 Mbps, 5 GHz: 867 Mbps
Antara muka Gigabit Ethernet WAN, Gigabit Ethernet LAN
Spesifikasi penuh ↓

Butiran produk

    AmpliFi Instant Router dilengkapi dengan skrin sentuh mudah digunakan, satu port Gigabit Ethernet, port WAN, dan kabel Ethernet. AmpliFi Router memberikan liputan cemerlang untuk rumah bersaiz standard sekitar 2,000 sq ft. Perluas mengikut keperluan dengan menambah MeshPoints ke sistem mesh Wi-Fi anda.

Spesifikasi Router
Dimensi99.5 x 97.8 x 33.05 mm (3.92 x 3.85 x 1.30")
Berat0.215 kg (7.58 oz)
TX Kuasa Maksimum22 dBm
Kelajuan2.4 GHz: 300 Mbps
5 GHz: 867 Mbps
Antara Muka RangkaianWi-Fi
(1) Gigabit Ethernet WAN
(1) LAN
Penggunaan Kuasa Maks.9W
Perlindungan ESD/EMP± 24kV Air/Contact
ButangTetapkan Semula
Antena(1) Antena Dual-Band, Single-Polarity
Paparan30.73 mm (1.21") Diagonal, 160 x 64, 142 ppi, Capacitive Touch, Grayscale
Piawaian Wi-Fi802.11ac
Penjimatan KuasaDisokong
Keselamatan WayarlesWPA2-PSK AES/TKIP
Suhu Operasi-10 hingga 55° C (14 hingga 131° F)
Kelembapan Operasi5 hingga 95% Bukan Kondensasi
PensijilanFCC, CE, IC
Kadar Data Disokong (Mbps)
802.11ac13 Mbps hingga 866.7 Mbps (MCS0 - MCS9, VHT 20/40/80)
802.11n6.5 Mbps hingga 300 Mbps (MCS0 - MCS15, HT 20/40)
802.11a6, 9, 12, 18, 24, 36, 48, 54 Mbps
802.11b1, 2, 5.5, 11 Mbps
802.11g6, 9, 12, 18, 24, 36, 48, 54 Mbps
Dibekal & disokong oleh PrinterBullet

Kejuruteraan oleh bahagian perkhidmatan kami, Ryzen eSolutions — Reka bentuk & kejuruteraan rangkaian →

Perlukan bantuan memilih?

Berbincang dengan jurutera yang memasang peralatan ini — nasihat saiz percuma, tiada kewajipan.

012-282 2340 WhatsApp Minta Sebut Harga

Spesifikasi

Spesifikasi Pencetakan & Pengimejan
Dimensi99.5 x 97.8 x 33.05 mm
Berat0.215 kg
Kuasa TX Maksimum22 dBm
Kecepatan2.4 GHz: 300 Mbps, 5 GHz: 867 Mbps
Antara mukaGigabit Ethernet WAN, Gigabit Ethernet LAN
Penggunaan Kuasa Maksimum9W
Paparan30.73 mm Diagonal, 160 x 64, Capacitive Touch, Grayscale
Standar Wi-Fi802.11ac
Bandingkan produk serupa

Produk berkaitan

Ubiquiti AmpliFi HD WiFi Router oleh Ubiquiti Labs, Liputan Internet Nirkabel Seluruh Rumah Mulus, Router HD WiFi dengan Paparan Skrin Sentuh, 4 Ethernet Gigabit, 1 Port WAN, Ethernet
Ubiquiti AmpliFi HD WiFi Router with Touchscreen, 4 Gigabit Ethe...
Ubiquiti
Sebut harga atas permintaan
Ubiquiti EdgePoint Outdoor Router 8 (EP-R8)
Ubiquiti EdgePoint Outdoor Router 8 (EP-R8)
Ubiquiti
Sebut harga atas permintaan
Ubiquiti AmpliFi (AFI-R) HD Mesh Router
Ubiquiti AmpliFi (AFI-R) HD Mesh Router
Ubiquiti
Sebut harga atas permintaan
Ubiquiti EdgeSwitch 16 port 150W Suis Gigabit (ES-16-150W)
Ubiquiti EdgeSwitch 16-Port 150W Gigabit PoE+ Switch (ES-16-150W...
Ubiquiti
Sebut harga atas permintaan

Soalan yang kerap ditanya

How much does the Ubiquiti AmpliFi Instant Home WiFi Router (AFI-INS-R) cost?

Produk ini disebut harga mengikut projek. Hantar kepada kami keperluan anda dan kami akan menyediakan sebut harga.

Adakah produk ini tersedia di Malaysia?

Ya — tersedia untuk dipesan. Dibekalkan dan dipasang di seluruh negara oleh RYZEN ESOLUTIONS (M) SDN. BHD..

Who manufactures the Ubiquiti AmpliFi Instant Home WiFi Router (AFI-INS-R)?

Ia diperbuat oleh Ubiquiti. Kami membekalkan unit asli dengan waranti pengilang.

Adakah anda menyediakan pemasangan dan sokongan?

Ya — kami mereka bentuk, memasang, mengkonfigurasi dan menyokong produk ini sebagai sebahagian daripada solusi lengkap. Tanya kami tentang pakej penyelenggaraan.

Perlu harga atau stok? Bercakap dengan kami.

PrinterBullet adalah pembekal perkakasan B2B Malaysia — setiap produk dibekalkan, dipasang dan disokong oleh jurutera kami sendiri di seluruh Malaysia.

PrinterBullet
No. Daftar 002050530-X
B-6-1, Jalan BS 14/3, Taman Bukit Serdang Seksyen 14
012-282 2340 [email protected]
Minta Sebutan Harga WhatsApp kami